Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nabór na dwóch funkcjonariuszy

Data publikacji: 2012-10-09, Data modyfikacji: 2012-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Nabór na dwóch funkcjonariuszy

Gmina Środa Wielkopolska ogłosiła nabór na dwa wolne stanowiska pracy aplikanta w średzkiej Straży Miejskiej. Osoby pragnące wziąć udział w konkursie mogą składać swoje aplikacje do dnia 17 października tego roku.

Osoba chcąca wziąć udział w ogłoszonym naborze musi mieć ukończone 21 lat, posiadać wykształcenie co najmniej średnie, polskie obywatelstwo, oraz uregulowany stosunek do służby wojskowej. Kandydat na aplikanta musi być sprawny fizycznie i psychicznie, spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych oraz znać przepisy ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o strażach gminnych, Kodeksu wykroczeń, ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie oraz Kodeksu Postępowania Administracyjnego.

Dokumenty wymagane od kandydatów w procesie naboru to: kwestionariusz osobowy, kserokopia świadectwa lub dyplomu potwierdzającego wykształcenie, kserokopia książeczki wojskowej z wpisem o uregulowanym stosunku do służby wojskowej. W procesie naboru wymagane są również oświadczenia kandydata: o nieposzlakowanej opinii, braku przeciwwskazań zdrowotnych do zatrudnienia na stanowisku aplikanta w Straży Miejskiej, o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru, o byciu niekaranym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych. Komplet dokumentów wymaganych w naborze należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego do 17 października 2012 roku w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko aplikanta w Straży Miejskiej w Środzie Wielkopolskiej.

Dodajmy, że wszystkie wzory formularzy, które kandydaci zobowiązani są złożyć w procedurze naboru znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w zakładce Praca w samorządzie gminnym.

Nabór dwuetapowy

Nabór na aplikantów do Straży Miejskiej będzie składał się z dwóch etapów. Po weryfikacji złożonych przez kandydatów dokumentów odbędzie się I etap naboru składający się z testu kompetencyjnego oraz testu sprawnościowego. Dwanaście osób, które najlepiej napiszą test kompetencyjny i będą miały zaliczony test sprawnościowy zostaną zaproszone rozmowę rekrutacyjną.

Dodajmy, że ogłoszenie naboru na dwa wolne stanowiska pracy aplikanta w Straży Miejskiej było możliwe dzięki istnieniu dwóch wakatów, które powstały w Straży po tym jak w bieżącym roku dwóch dotychczasowych funkcjonariuszy zwolniło się z pracy.


Filip Waligóra

 

sroda.wlkp.pl, Źródło artykułu: sroda.wlkp.pl, Autor zdjęć: sxc.hu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat średzki - powiat centralnej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej, w skład którego wchodzą gminy: Dominowo, Krzykosy, Nowe Miasto nad Wartą, Zaniemyśl oraz Środa Wielkopolska. Powiat obejmuje powierzchnię 623,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Góra Górzno, rzeczki i strumienie (Głuszynka, Moskawa, Miłosławka, Średzka Struga), jeziora oraz zbiornik retencyjny, a także Bagna Średzkie czy Dolina Strugi średzkiej i Maskawy.

  Wśród zabytków wymienia się: ratusz z poł. XIX w.w Środzie Wielkopolskiej, kolegiatę farną z lat ok. 1423-28,  kościół pw. Najśw. Serca Pana Jezusa z lat 1883-88, zespół dworski w Źrenicy z 2 poł. XIX wieku oraz szlak Średzkiej Powiatowej Kolei Wąskotorowej.

  Powiat średzki ma charakter rolniczo-przemysłowy, a jego dobra lokalizacja, rozbudowana infrastruktura i sieć dróg czynią go miejscem atrakcyjnym pod względem inwestycyjnym.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 11 łączącą Wybrzeże Morza Bałtyckiego ze Śląskiem, a W odległości 9 km od Środy Wlkp. przebiega autostrada A-2.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola