Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowa Środa – mieszkania od dewelopera Środa Wielkopolska

 
Dowiedz się więcej o inwestycji Nowa Środa: goo.gl/5xUHa2 Nowa Środa to nowe osiedle mieszkaniowe realizowane przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki w Środzie Wielkopolskiej pod Poznaniem. Inwestycja zrealizowana zostanie na dużym, liczącym 15 ha terenie. W ramach projektu Nowa Środa oddane zostaną 2- i 5-kondygnacyjne budynki, w których znajdzie się łącznie 800 wygodnych mieszkań. I etap obejmuje lokale o metrażu od 32 do 74 m2. Do oferowanych przez dewelopera mieszkań w Środzie Wielkopolskie przynależeć będzie miejsce postojowe, a także balkon, taras lub ogródek. Osoby, które zdecydują się na nowe lokum w niższym budynku będą mogły skorzystać z opcji łączenia mieszkań. Nowa Środa to także przemyślany projekt części wspólnych. Do dyspozycji lokatorów będą tu m.in. z alejek spacerowych, osiedlowej zieleni oraz placu zabaw. Inwestycja mieszkaniowa Nowa Środa powstaje w odległości 18 km od Wrześni oraz 25 km od Poznania. Właściciele nowych mieszkań od dewelopera pod ręką mieć będą rozwiniętą infrastrukturę oraz atrakcyjne tereny rekreacyjne, takie jak Pak Łazienki czy Jezioro Średzkie.

 


dopoznania.pl
 
Data pliku video: 2018-01-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat średzki - powiat centralnej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej, w skład którego wchodzą gminy: Dominowo, Krzykosy, Nowe Miasto nad Wartą, Zaniemyśl oraz Środa Wielkopolska. Powiat obejmuje powierzchnię 623,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Góra Górzno, rzeczki i strumienie (Głuszynka, Moskawa, Miłosławka, Średzka Struga), jeziora oraz zbiornik retencyjny, a także Bagna Średzkie czy Dolina Strugi średzkiej i Maskawy.

  Wśród zabytków wymienia się: ratusz z poł. XIX w.w Środzie Wielkopolskiej, kolegiatę farną z lat ok. 1423-28,  kościół pw. Najśw. Serca Pana Jezusa z lat 1883-88, zespół dworski w Źrenicy z 2 poł. XIX wieku oraz szlak Średzkiej Powiatowej Kolei Wąskotorowej.

  Powiat średzki ma charakter rolniczo-przemysłowy, a jego dobra lokalizacja, rozbudowana infrastruktura i sieć dróg czynią go miejscem atrakcyjnym pod względem inwestycyjnym.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 11 łączącą Wybrzeże Morza Bałtyckiego ze Śląskiem, a W odległości 9 km od Środy Wlkp. przebiega autostrada A-2.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola