Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przetarg na przebudowę dróg

Data publikacji: 2012-09-03, Data modyfikacji: 2012-09-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Przetarg na przebudowę dróg

Gmina Środa Wielkopolska ogłosiła, dn. 23 sierpnia br., przetarg na przebudowę dróg gminnych w mieście i gminie Środa Wielkopolska w technologii asfaltowej. Zamówienie podzielone zostało na dwa zadania.

Zadanie Nr 1 dotyczy położenia cienkowarstwowych nakładek asfaltowych w mieście Środa Wielkopolska. Nakładki zostaną wykonane na: ul. Sportowej, ul. Wrzesińskiej, ul. Słonecznej, drodze wewnętrznej od ul. Harcerskiej do ul. Brodowskiej oraz miejscach postojowych na ul. Brodowskiej. Zadanie Nr 2 to przebudowa drogi, w technologii asfaltowej, w Januszewie na odcinku 405 m.

Gmina dopuszcza możliwość złożenia oferty częściowej. Nie przewiduje się natomiast udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia. Przetarg jest przetargiem nieograniczonym, w którym kryterium oceny ofert jest najniższa cena. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia znajduje się na stronie internetowej www.srodawlkp.biuletyn.net. Jest ona dostępna również w siedzibie Urzędu Miejskiego w pokoju 220. Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu upływa 10.09.2012r. Oferty należy składać w sekretariacie (pokój nr 214) Urzędu Miejskiego w Środzie Wielkopolskiej. W ciągu 30 dni, od ostatecznego terminu składania ofert, Gmina zwiąże się umową ze zwycięzcą przetargu. Następnie zwycięzca będzie miał 35 dni na wykonanie zamówienia.

Jakub Rychtanek , Źródło artykułu: http://www.sroda.wlkp.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat średzki - powiat centralnej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej, w skład którego wchodzą gminy: Dominowo, Krzykosy, Nowe Miasto nad Wartą, Zaniemyśl oraz Środa Wielkopolska. Powiat obejmuje powierzchnię 623,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Góra Górzno, rzeczki i strumienie (Głuszynka, Moskawa, Miłosławka, Średzka Struga), jeziora oraz zbiornik retencyjny, a także Bagna Średzkie czy Dolina Strugi średzkiej i Maskawy.

  Wśród zabytków wymienia się: ratusz z poł. XIX w.w Środzie Wielkopolskiej, kolegiatę farną z lat ok. 1423-28,  kościół pw. Najśw. Serca Pana Jezusa z lat 1883-88, zespół dworski w Źrenicy z 2 poł. XIX wieku oraz szlak Średzkiej Powiatowej Kolei Wąskotorowej.

  Powiat średzki ma charakter rolniczo-przemysłowy, a jego dobra lokalizacja, rozbudowana infrastruktura i sieć dróg czynią go miejscem atrakcyjnym pod względem inwestycyjnym.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 11 łączącą Wybrzeże Morza Bałtyckiego ze Śląskiem, a W odległości 9 km od Środy Wlkp. przebiega autostrada A-2.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola