Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomo kto wymieni okna

Data publikacji: 2012-09-07, Data modyfikacji: 2012-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Wiadomo kto wymieni okna

Zakład Tworzyw Sztucznych „METALPLAST - KALISZ" Sp. z o. o. został zwycięzcą przetargu nieograniczonego na wymianę okien w mieszkaniowym zasobie gminy Środa Wielkopolska. Rozstrzygnięcie przetargu nastąpiło dnia 3 września br.

Przedmiotem zamówienia publicznego jest wymiana 82 starych okien wraz z parapetami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Zniszczone przez użytkowanie okna zostaną zastąpione nowymi oknami PCV. Lokale, w których okna zostaną wymienione, znajdują się zarówno w Środzie Wielkopolskiej, jak i w innych miejscowościach w gminie. Zaoferowana przez zwycięzcę cena wynosi 63.666,00 zł brutto.

Wybrany wykonawca spełniał wszystkie wymogi zamawiającego określone w specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz uzyskał największą ilość punktów wyliczonych zgodnie z kryteriami oceny ofert. Do przetargu zgłosiło się w sumie 5 podmiotów.

Potencjalny wykonawca musiał wykazać, że w okresie ostatnich pięciu lat wykonał min. dwa zrealizowane zadania polegające na wymianie okien. Wartość brutto tych zadań musiała być nie mniejsza niż 50.000,00 zł.

Przypomnijmy, że przetarg na to zadanie ogłoszony został 13 sierpnia br. Gmina podpisze umowę z wykonawcą w ciągu 30 dni od ostatecznego terminu składania ofert, czyli od 30 sierpnia br. Następnie wykonawca będzie miał 56 dni na wykonanie zadania.

Jakub Rychtanek

 

sroda.wlkp.pl, Źródło artykułu: sroda.wlkp.pl, Autor zdjęć: sroda.wlkp.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat średzki - powiat centralnej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej, w skład którego wchodzą gminy: Dominowo, Krzykosy, Nowe Miasto nad Wartą, Zaniemyśl oraz Środa Wielkopolska. Powiat obejmuje powierzchnię 623,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Góra Górzno, rzeczki i strumienie (Głuszynka, Moskawa, Miłosławka, Średzka Struga), jeziora oraz zbiornik retencyjny, a także Bagna Średzkie czy Dolina Strugi średzkiej i Maskawy.

  Wśród zabytków wymienia się: ratusz z poł. XIX w.w Środzie Wielkopolskiej, kolegiatę farną z lat ok. 1423-28,  kościół pw. Najśw. Serca Pana Jezusa z lat 1883-88, zespół dworski w Źrenicy z 2 poł. XIX wieku oraz szlak Średzkiej Powiatowej Kolei Wąskotorowej.

  Powiat średzki ma charakter rolniczo-przemysłowy, a jego dobra lokalizacja, rozbudowana infrastruktura i sieć dróg czynią go miejscem atrakcyjnym pod względem inwestycyjnym.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 11 łączącą Wybrzeże Morza Bałtyckiego ze Śląskiem, a W odległości 9 km od Środy Wlkp. przebiega autostrada A-2.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola